Kısa dönem araç kiralama sektörüne farklı bir anlayış getirecek olan,’’ beklentilerin ötesinde’’ araç kiralama sloganı ile faaliyete geçen KIRTEKİNLER, sektöründe fark yaratan bir anlayışla müşterilerine en iyi hizmet vermeyi hedefliyor.

 

%100 yerli sermaye ile kurulan KIRTEKİNLER, global bir marka olma vizyonuna sahip tek Türk rent a car markasıdır. İş veya özel maksatla kiralama yapan müşterilerin, beklentileri doğrultusunda kurumsallığa sahip ama aynı zamanda da kendi ülkelerine ait ve samimi buldukları bir marka beklentileri düşünülerek ortaya çıkarıldı.

 

KIRTEKİNLER markasını, diğer global ve kurumsal rent a car şirketlerinden ayrıştıran en önemli özelliği, tamamen müşteri memnuniyeti, konforu ve mutluluğu düşünülerek geliştirdiği altyapısıdır.

 

KIRTEKİNLER, araç kiralama sürecinin her adımında güven ve destek sağlıyor. Müşterinin tüm beklentilerini göz önünde bulundurarak ürün ve hizmetlerini geliştiren KIRTEKİNLER, araç kiralayan müşterinin ihtiyaç duyabileceği her konuda beklentilerin üzerinde hizmet sunmayı hedeflemektedir.